Bölüm Başkanı

  • Prof. Dr. Bahadır AKTUĞ

Bölüm Başkan Yardımcıları

  • Doç. Dr. Bülent KAYPAK
  • Doç. Dr. İrfan AKCA

Önceki Bölüm Başkanları

  • Prof. Dr. M. Emin CANDANSAYAR (5.2.2015-16.08.2019)
  • Prof. Dr. Ahmet T. BAŞOKUR (7.1.2009 – 4.2.2015)
  • Prof. Dr. Berkan ECEVİTOĞLU (3.8.2007 – 6.1.2009)
  • Prof. Dr. Ahmet T. BAŞOKUR (19.9.1997 – 2.8.2007)
  • Prof. Dr. Turan KAYIRAN (16.6.1988 – 18.9.1997)

Fakülte Kurulu Üyeleri

  • Prof. Dr. M. Emin CANDANSAYAR
  • Doç. Dr. İrfan AKCA

Fakülte Yönetim Kurulu Üyeleri

  • Prof. Dr. Ünal DİKMEN

Erasmus/Farabi Koordinatörü

  • Doç. Dr. İrfan AKCA

Bologna Süreci Koordinatörü

  • Prof. Dr. Ünal DİKMEN

Staj Koordinatörü

  • Dr. N. Yıldırım GÜNDOĞDU
  • Dr. Begüm ÇIVGIN